Використання терасної дошки для будівництву паркану – оригінальні ідеї застосування дошки з ДПК

Терасна дошка

Словосполучення терасна дошка найчастіше у нас асоціюється із відкритими чи закритими терасами та альтанками. І недарма. Адже саме при монтажі терас терасну дошку застосовують якнайширше. Проте ландшафтні дизайнери вийшли за рамки та застосовують цей сучасний та надійний матеріал і при облаштуванні зони біля басейну, зони барбекю, садових доріжок, пергол і навіть при виготовленні садових меблів. По справжньому оцінивши великі переваги цього матеріалу над деревом, металом і цеглою використовують терасну дошку і для будівництва огорожі навколо будинку. Адже цей матеріал є не лише прикрасою території, він також використовується як альтернатива традиційним у нашій місцевості дерев’яним чи кованим парканом. Такий матеріал виглядає сучасно, елегантно та вишукано. Огорожа, виконана із терасної дошки, довговічна та надійна.

Терасна дошка для паркану

Чому варто вибрати саме терасну дошку?

Терасна дошка має ряд переваг над деревом, каменем чи металом. Змонтувавши таку огорожу можна на роки забути про догляд за нею, вона не потребує щорічної захисної обробки або фарбування, як дерево, камінь чи метал. Достатньо помити водою зі шланга від пилюки і забруднень без додаткових витрат на майстрів та захисні матеріали. Терасна дошка не боїться вологи, грибка, цвілі чи снігу, стійка до перепадів температур та вологості. Вона не зсихається і не розтріскується, не лущиться і не вигорає на сонці. 

Сучасні виробники терасної дошки представляють на ринку України найрізноманітнішу палітру кольорів та текстур цього матеріалу. Тому ландшафтному дизайнеру буде легко поєднати її з іншими елементами подвір’я. Терасна дошка на огорожі в тон фасаду, садових доріжок чи альтанки вдало гармоніюватиме з навколишнім середовищем та створить осередок затишку і комфорту, надасть вашому обійстю неповторності та шарму. Якщо ж проявити креатив та оригінальність і поєднати при монтажі огорожі терасну дошку з іншими матеріалами, скажімо каменем чи кованими елементами, таке творіння стане предметом захоплення сусідів та знайомих і ваших гордощів. 

Терасна дошка є довговічним, легким, простим у догляді, стійким до механічних та атмосферних впливів матеріалом. Вона екологічно безпечна та має широку палітру кольорів та текстури. Легко поєднується з різними матеріалами та бездоганно гармоніює з іншими деталями ландшафтного дизайну, а стійкість до примх погоди нашого регіону робить терасну дошку незамінним матеріалом при спорудженні огорож, терас та інших декоративних елементів подвір’я.