Про “Профтераса”

Наша компанія надає послуги на ринку України з 2017 року. Для когось це малий термін, проте за цей невеличкий проміжок часу ми зарекомендували себе як надійні партнери, професійні дизайнери та консультанти, відповідальні, пунктуальні виконавці замовлень. Ми не лише застосовуємо до кожного клієнта індивідуальний підхід, ми враховуємо всі побажання замовника, надаємо фахові поради та дієві рекомендації.

Ефектний кінцевий результат роботи професійної команди та задоволений клієнт для нас головне! Ми впевнені у якості своєї роботи тому надаємо гарантію на матеріали та виконані завдання. І що найсуттєвіше – виконуємо гарантійні зобов‘язання перед своїми замовниками та дотримуємося обумовлених термінів. Тому компанія зацікавлена у підборі найкращих матеріалів та бездоганному виконанні робіт.

 

Ми економимо Ваш час та надаємо повний комплекс послуг: заміри безпосередньо на місці майбутніх робіт, проект та візуалізація майбутнього об’єкту, підбір необхідних матеріалів та складання кошторису з урахуванням побажань замовника, а також своєчасна доставка матеріалів, професійний монтаж та вчасне введення в експлуатацію об’єкту, сервісне обслуговування виконаних робіт.

На цьому сайті Ви можете також ознайомитися з асортиментом пропонованої нами продукції. А це матеріали лише сертифіковані та найкращої якості: терасна дошка і фасадна дошка (з дерево-полімерного композиту (ДПК), натуральне чи термодерево), паркани та огорожі провідних брендів не лише України, але і Західної Європи.

Нашу продукцію можна використовувати для будівництва й дизайну екстер’єру та інтер’єру житлових приміщень, оздоровчих комплексів, офісів, ресторанів і готелів, для виготовлення й оздоблення меблів тощо.

Ми завжди відкриті до співпраці з дизайнерами, архітекторами, будівельними організаціями та іншими фахівцями зацікавленими у спільній роботі на взаємовигідних умовах.