Терасна дошка в місті: громадські простори та набережні

Терасна дошка

Сьогодні спостерігається широкий розвиток міської інфраструктури та покращення громадських просторів. Багато міст прагнуть зробити набережні та парки комфортнішими для мешканців, привабливішими для відпочинку, прогулянок і занять спортом. Сучасним трендом є багатофункціональні простори, такі як ступінчасті набережні, де окрім прогулянок можна посидіти і позасмагати. Для таких просторів важливо, щоб вони були міцними, але при цьому підходили і для ходьби, і для сидіння, і навіть для лежання. Важливо, щоб поверхня була комфортною і не надто спекотною на сонці та прохолодною взимку. Тому найчастіше для таких місць використовують не камінь або плитку, а дерево.

Особливості облашування паркових зон терасною дошкоюЯкщо перед вами стоїть завдання вибрати дошку для парку, для надводного помосту, палубну дошку для доріжки в лісопарку, рекомендуємо перед тим, як використовувати традиційний матеріал – дерево, звернути увагу на деревно-полімерний композит. Це більш невибагливий і простий у використанні матеріал, ніж дерев’яна дошка, при цьому більш довговічний.

Терасна дошка і декоративна огорожа з ДПК – чудовий матеріал для обробки набережної, паркової зони або інших міських громадських просторів. У порівнянні з дерев’яною терасною дошкою, терасну дошку з ДПК не потрібно буде фарбувати щосезону (вона пофарбована і не вицвітає). Також, на відміну від дерева, ДПК не буде розколюватися і залишати скалки при стиранні, що особливо важливо для ділянок біля води або перил паркану.

Важливо використовувати для громадських місць на відкритому повітрі терасну дошку з ДПК на основі ПВХ, так як цей продукт більш придатний для використання на відкритому повітрі, в рази менше схильний до стирання, вигоряння на сонці ніж інші дошки. ДПК призначений для використання на вулиці цілий рік.  Палубна дошка залишиться в незмінному вигляді не один десяток років – з урахуванням правильно проведеного монтажу їй не страшні холодні зими, вологе міжсезоння і сухе спекотне літо.

Тераса – це практичне і функціональне рішення для власного будинку або дачі, яке дає змогу заощадити місце на ділянці, не витрачати кошти на будівництво окремої альтанки та є чудовим місцем, де можна зібратися в теплу пору року всією сім’єю. Вирішивши створити на присадибній ділянці терасу, необхідно попередньо провести цілу низку важливих заходів. Вони дозволять здійснити будівництво швидко і якісно, максимально скоротивши витрати.