Тераса на березі водойми, чому варто обирати композитний матеріал?

Терасна дошка

Зустріч із природою завжди дарує нам незабутні моменти спокою та насолоди. Лише в тих місцях, де переплітаються зелені ліси, блакитне небо та спокійні водойми, ми знаходимо заслужений відпочинок від метушні повсякденного життя. А що може бути кращим доповненням до цього природного раю, як неабиякий простір для відпочинку та спілкування – тераса на березі водойми.

Тераса, зведена в такому мальовничому місці, стає чудовим місцем для проведення часу з сім’єю та друзями, відпочинку під шум води та насолоди красою природи. Однак, коли ми обираємо матеріал для такої тераси, маємо бути переконані, що він відповідає усім вимогам – високої якості, безпеки та естетичності.

Який матеріал обрати для тераси біля річки Є кілька важливих нюансів під час вибору матеріалу для вашої тераси, особливо, коли поруч водойма. Про них ми й поговоримо далі.

Багато хто намагається досягти максимальної натуральності, будуючи терасу або альтанку біля будинку. Особливо, коли це вписується в навколишній ландшафт. Тому першим, що спадає на думку власникам: дерево або камінь. Ці матеріали справді дуже натуральні та природні, і будуть справді гармоніювати з природою навколо. Але їхні переваги лише в зовнішньому вигляді, а недоліки занадто очевидні.

Дерев’яне покриття

На відкритих ділянках це не найкращий вибір для будівництва тераси. Дерево потребує надто багато уваги, щоб мати гарний вигляд з кожним наступним сезоном. Пекуче сонце надто висушує деревину, забагато вологи (особливо коли ваш маєток знаходиться біля води) – розтріскують її.До того ж комахи, грибок і пліснява не піднімуть настрій. Від усього цього дерев’яне покриття треба ретельно захищати. Тому щосезону ви починатимете свій відпочинок із відновлення тераси: лакування, просочення та захисту від паразитів. Це забирає час і гроші.

Кам’яне покриття

Він набагато міцніший за дерево, тому ви точно не витрачатимете час на його відновлення. Але в кам’яної підлоги теж є недоліки, на які варто звернути увагу.

Камінь дуже швидко нагрівається в спеку і остигає в негоду. Тому навряд чи ви зможете прогулюватися влітку по вашій терасі босоніж. По-друге, безпека. Уявіть собі випадково упущений келих чи чашку або якщо ваш малюк впаде на кам’яну підлогу. Не найкращий варіант для спокійного щоденного відпочинку. До того ж камінь може бути дуже слизьким, якщо на ньому буде занадто багато води.

Якщо ви обираєте плитку для підлоги, то на вас очікують майже схожі проблеми, які властиві каменю.

Переваги використання композитної терасної дошкиКомпозитна терасна дошка

Композит позбавлений багатьох недоліків, які мають дерево, камінь або плитка. 

Композитний матеріал має неперевершену стійкість до негативного впливу довкілля, зокрема вологи, ультрафіолетового випромінювання та змін температур. Він не піддається вигоранню на сонці, не розтріскується і не псується від вологи, що робить його ідеальним вибором для тераси на березі водойми, де матеріал перебуває під постійним впливом природних факторів.

Однією з найбільших переваг композитного матеріалу є безпека, яку він надає дітям і дорослим. Завдяки гладкій поверхні без цвяхів, що стирчать, або гострих країв, композитна терасна дошка знижує ризик травматизму під час активних ігор і відпочинку на терасі. Крім того, вона не нагрівається на сонці до небезпечних температур, забезпечуючи комфортне ходіння навіть у найспекотніші дні.

Завдяки високій зносостійкості, композитний матеріал дарує радість і красу вашій терасі на березі водойми протягом довгого часу.

Побудова тераси на березі водойми – це захопливий і незабутній досвід, а вибір матеріалу є ключовим елементом успішного проєкту. Композитний матеріал виправдовує всі очікування, надаючи безпеку, естетичний вигляд і довговічність вашій терасі. Він допоможе створити атмосферу комфорту та затишку, де ви зможете насолоджуватися моментами затишку та гармонії на самій околиці водойми.