Сфера застосування терасної дошки

Терасна дошка

Під час ремонту чи будівництва вибір оздоблювальних матеріалів – важливий етап всього підприємства. Потрібно підібрати оптимальний варіант, що відповідає вимогам, що пред’являються за доступною ціною. Популярність терасної дошки пояснюється тим, що вона здатна витримувати без ушкоджень та змін будь-які природні впливи. Сонячний ультрафіолет, дощі та сніг, температурні перепади, комахи-шкідники, гнильні мікроорганізми, а також ходіння у взутті та встановлення меблів не надають згубного впливу на терасну дошку. Тому сучасні дизайнери та архітектори вигадують цьому виробу нові застосування.

Одна з головних сфер застосування терасної дошки із ДПК – використання в зонах високої вологості. Тому вона може стати в нагоді при будівництві зовнішніх територій басейнів, при оздобленні лазні, для створення прогулянкових стежок на пляжі. Вона не гниє та має підвищене зчеплення. Крім того, палубна дошка застосовується у будівництві різних подіумів або сходів, оскільки має однакові характеристики по всій поверхні. Її використовують для облицювання фасадів, виготовлення парканів і огорож, а також при обробці внутрішніх стін.

Терасна дошка в бані

Як правило, тераса полімерна або натуральна дошка використовується при облаштуванні патіо та інших настилів на території заміського будинку. Такі конструкції бувають відкритими та закритими, піднятими над землею і навіть встановленими на даху, все залежить від особистої переваги власника. Ідеальним варіантом вважається зведення альтанок за допомогою цього матеріалу. Крім покриття, можна зробити не лише підлогу, а й стіни, меблі та навіть дах. Меблі для альтанки мають дивовижну міцність і довговічність. Дошка легко піддається обробці і може за допомогою інструментів набувати будь-яких форм.

Технічні характеристики та естетичні якості терасної дошки роблять її незамінним матеріалом для покриття суден різного класу: від невеликих приватних яхт до великих пасажирських лайнерів.

Терасна дошка на яхті

Терасна дошка встановлюється на відкритих майданчиках закладів громадського харчування. Нерідко власники звичайних квартир використовують її для оздоблення підлоги балконів. Такий дизайнерський хід може змінити звичний об’єкт будинку до невпізнання. Використання терасної дошки в цих випадках дуже ефективно – вона має тривалий термін служби, не втрачає експлуатаційних властивостей, незважаючи на вплив агресивних природних факторів.

На території міст або парків відпочинку можна зустріти сучасну полімерну дошку. Вона може бути застосована на спортивних майданчиках та дитячих зонах розваг, при оформленні оранжерей та квітників. Вологостійка структура дощок не боїться дощів або поливів рослин поряд із ДПК. Жива природа та садові декорації ідеально поєднуються з декінгом. Вона не лише впорається із серйозними факторами природного впливу, а й дозволить реалізувати складні дизайнерські проекти. Така дошка легко обробляється і монтується, а в зібраному вигляді не вимагатиме надмірних зусиль для догляду за нею.

Терасна дошка в парку

Широка сфера застосування терасної дошки зумовлена не лише позитивними властивостями матеріалу, а й доступною вартістю. Довгий термін служби та приваблива ціна зробили цей пиломатеріал одним із найбільш затребуваних.