Найкраще покриття для дитячого майданчика

Терасна дошка

Що приносить найбільшу радість і благо нашим дітям? Звісно, розваги на свіжому повітрі, на добре обладнаних дитячих майданчиках. Але водночас, ігри дітей часто викликають занепокоєння у батьків. Чи не отримає дитина травму, чи не застудиться, сидячи на холодній поверхні, чи не посковзнеться або не спіткнеться під час активних ігор? Всі ці питання безпеки дитячого майданчика багато в чому залежать від того, з якого матеріалу він виконаний.

Який матеріал краще обрати?Під час облаштування ігрового майданчика для дитини або спеціальної кімнати в заміському будинку, насамперед, слід звернути увагу на підлогове покриття. Серед матеріалів, які найчастіше використовуються як покриття дитячих майданчиків, можна назвати натуральне дерево, плитку і пісок.

Однак у кожного з них є свої недоліки. Плитка, що нагадує камінь, створює холодну, гладку і слизьку поверхню, що може легко призвести до травм.

Пісок добре вбирає й утримує вологу, стає прохолодним, що може призвести до застудних захворювань. Дерево, безумовно, є найбільш підходящим матеріалом, оскільки має високу теплопровідність. Однак, щоб дерев’яна поверхня стала безпечною для дитини, потрібно вкласти чимало коштів і зусиль: обробити спеціальним захистом проти розмноження гнильних бактерій, відшліфувати та пофарбувати поверхню, щоб уникнути появи зачіпок, і оскільки дерево відносно легко руйнується, ці процедури доведеться повторювати щорічно.

Покриття дитячого майданчика композитною терасною дошкою

Одним із найкращих варіантів покриття, яке комбінує надійність та естетику, є композитна терасна дошка. Цей інноваційний матеріал є чудовим вибором для дитячих майданчиків, оскільки поєднує в собі безпеку, довговічність і привабливий зовнішній вигляд.

Безпека. Основна перевага композитної терасної дошки – це її безпека для дітей. Вона має гладку поверхню без цвяхів, що стирчать, або гострих країв, що знижує ризик травматизму під час активних ігор.

Дитячий майданчик з дпкЕкологічність. Головний критерій, яким ми користуємося під час вибору товарів для дітей, – їхня безпека для здоров’я. До складу композитного матеріалу терасної дошки входять тільки натуральна деревина і один з найбільш екологічних на сьогоднішній день полімерів, який використовується навіть у медицині, полівінілхлорид. Відсутність шкідливих для довкілля формальдегідів, сульфатів і свинцю роблять терасну дошку безпечною навіть у спекотну погоду.

Вологостійкість. Стійкість до вологи досить важливий аспект, адже вогкість одна з причин поширення грибкових бактерій і цвілі. Терасна дошка спочатку була розроблена для покриття палуб кораблів, тому абсолютно не піддається впливу води, не накопичує вологу, добре протистоїть різним грибкам.

Збереження тепла. Володіючи теплопровідністю натурального дерева, терасна дошка з ДПК не залишає перешкод для ігор і розваг, можна дозволити дитині розглядати картинки або викладати улюблені пазли, сидячи прямо на приємному на дотик настилі.

Легкий догляд. Композитна терасна дошка не вимагає великих зусиль для догляду. Вона не потребує фарбування, лакування або щоденного чищення. Достатньо регулярно мити її водою та м’яким мийним засобом.

Естетичний вигляд. Композитна терасна дошка доступна в різних кольорах і текстурах, що дозволяє створити естетично привабливий дизайн для дитячого майданчика. Вона зберігає свій вигляд протягом багатьох років без великих зусиль по догляду.

Монолітність настилу. Безшовна терасна дошка, завдяки з’єднанню “шип-паз”, забезпечує суцільну поверхню майданчика. Оскільки між дошками в місцях кріплення не буде зазорів, ви можете не хвилюватися, що дитина спіткнеться. Ба більше, такий майданчик підійде навіть для дітей молодшого віку, адже в щілинах не збиратиметься сміття, не проростуть трави та бур’яни, які можуть стати причиною алергічної реакції.

Покриття дитячого майданчика композитною терасною дошкою – це розумний вибір, який поєднує безпеку, довговічність та естетику. Вона забезпечить вашим дітям комфортне та безпечне місце для гри та розвитку. Нехай ваш дитячий майданчик стане улюбленим місцем для вашої родини, де зігріває радість, навчання та веселощі щодня.