Доріжки з терасної дошки

Терасна дошка

Садові доріжки займають не менше 15% прибудинкової території, а з урахуванням інших настилів – ще більше. Тераси, альтанки, переходи, веранди, ділянки біля басейну, причали – все на ділянці повинно бути виконано в єдиному стилі та з відповідного матеріалу: настили цілий рік перебувають просто неба, схильні до підвищеного зносу. Доріжки з терасної дошки – стильна альтернатива бетону і тротуарній плитці та практичне рішення для садової ділянки, дачі або приватного будинку.

Переваги доріжок з терасної дошкиПереваги садових доріжок із терасної дошки

 • Простий монтаж. На відміну від бетонних доріжок, терасна дошка легко укладається на підготовлений каркас, не вимагає особливих знань і досвіду для монтажу.
 • Складні конструкції. Декінг, особливо з ДПК, піддається обробці: можна зібрати садові доріжки будь-якої форми.
 • Зносостійкість. Терасна композитна дошка водостійка, не розтріскується, витримує морози, кислотні дощі, ультрафіолет, перепади температур і підвищену вологість.
 • Можливість розібрати настил. Доріжки, наприклад, на сезонній дачі, можна розібрати на зиму або для укладання в іншому місці.
 • Довговічність. При регулярному прибиранні та правильному догляді доріжки з ДПК прослужать до 50 років!
 • Непорушність. З правильно підготовленою основою терасна декінгова дошка збереже рівень на будь-якому ґрунті.
 • Укладання з перепадами висот. На нерівних садових ділянках або там, де потрібно зробити спуски, наприклад, до води – декінг поєднується зі сходами.
 • Єдиний настил. Крім садових доріжок, з ДПК можна влаштувати всі інші настили на ділянці, тим самим витримавши єдиний стиль.

Різновиди терасної дошки: дерево і ДПК, що краще?

Професіонали стверджують, що за всіма параметрами деревина з тріском програє композитним матеріалам. 

Характеристики міцності садова доріжка з терасної дошки набуває тільки при використанні якісного матеріалу, будь то ДПК або масив вологостійких порід. Однак, повнотіла деревно-полімерна композиція буде міцнішою, ніж дошка з модрини тієї ж товщини. До речі, наша дошка з ДПК витримує до 1200 кг навантаження на квадратний метр. Такими показниками деревина не володіє. Тобто натуральна деревина повинна бути досить товстою, а це означає більшу вагу, складний монтаж, дорогий догляд і ремонт.

Надійність деревини часто випробовують миші, щури і короїди, а також грибок і пліснява. ДПК їх не боїться. Знову ж таки завдяки своєму складу: полімери захищають деревне борошно. Тому композити більш надійні та довговічні. Дошки можуть підвести вас у найневідповідніший момент, якщо вчасно не помітити ознаки поразки або гниття. А найсильніший недолік модрини в тому, що вона значно змінює свої розміри під впливом температур.

Особливості монтажу доріжокМонтаж терасної дошки своїми руками

Працювати з цим будівельним матеріалом легко, навіть не маючи спеціальних будівельних навичок. Головне – чітко дотримуватися інструкції виробника. Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах і боїтеся зіпсувати матеріал, то скористайтеся послугами наших бригад. Ми допоможемо втілити вашу ідею в життя.

Щоб укласти тротуарну плитку або доріжки з ДПК на ділянці самостійно, потрібно підготувати основу.

 • Для цього розмітьте місце розташування майбутніх доріжок.
 • Вирівняти та ущільнити землю.
 • Побудуйте основу з невеликим ухилом для швидкого відведення води.

Для доріжок з ДПК вам знадобляться балки і палі. Якщо ви плануєте робити їх на металевому каркасі. Для кріплення знадобляться кляймери і саморізи. Наші фахівці проконсультують і розрахують кількість необхідних матеріалів, підберуть все необхідне для вашого проекту. В результаті ви отримаєте повний, готовий комплект “бери і роби”, а також детальну інструкцію по монтажу. Така садова доріжка з терасної дошки своїми руками буде радувати довгий час.

Важливо знати: терасна дошка від різних виробників може мати свої особливості монтажних робіт. Тому, крім продажу виробів з ДПК, ми допомагаємо клієнтам з монтажем.