Де використовується фасадна дошка з ДПК

Фасадна дошка

Фасадна дошка з ДПК – потрібний матеріал у будівельній справі. Він має масу переваг, тому що створений з дерева та пластику. Сфера застосування велика, при цьому працювати з дошками з композиту можна самостійно, не залучаючи фахівців.

Вентильовані фасади

Будинок або лазня, захищені системою вентильованого фасаду, добре зберігають тепло, а їх стіни не накопичують вологу або конденсат, що провокує гниття та подальшу руйнацію. Вентильовані фасади підходять як дерев’яним спорудам, так і капітальним котеджам із каменю.

Декор фасаду

Декорування планкеном з ДПК спочатку стосувалося лише стилів мінімалізм або сучасного. Поступово два і навіть три види оздоблення фасаду стали абсолютною нормою. І тут композитні дошки дають фору багатьом іншим. Вони довговічні, легкі, і простий монтаж також відіграє не останню роль.

Оздоблення фронтонів та звисів даху

Світлий або дуже темний відтінок фасадної дошки застосовується при обробці звисів покрівлі. Контраст надає всій конструкції будинку певного шарму. ДПК грає роль як фінішу, цікавого своїм зовнішнім виглядом. Він дозволяє повітрю циркулювати в просторі, і при цьому він захищає від зайвої вологи, виступає теплоізолюючим матеріалом.

Фронтони з фасадної дошки

Оздоблення цоколів будинків

Нижня частина будинку потребує оздоблення та захисту, як і покрівля. Тому закриваючи фундамент від весняних впливів за допомогою фасадної дошки ви одночасно робите кілька корисних дій: продовжуєте термін служби основи будинку завдяки вентиляції фасаду, зберігаєте фундамент у чистоті, додаєте всьому будинку естетики.

Цоколь з фасадної дошки

Легкі стіни

З фасадної дошки ДПК виходять чудові стіни для альтанок, садових будиночків для інвентарю, гаражів, будок для собак. Різниця з основними стінами, безперечно, є: у стіну з ДПК ви не заб’єте цвях і не повісите на неї полиці. Проте цілком зможете це зробити з опорами, на яких тримається фасад або покрівля. Також у цьому випадку вам на допомогу прийдуть підлогові системи зберігання.

Оздоблення терас

Закрити нижню частину тераси, піднятої над землею, можна за допомогою декінгу або фасадної дошки. У другому випадку це економічно вигідніше та часто технічно простіше. Сама процедура схожа на оздоблення цоколя будинку.

Декоративне оздоблення покрівлі (стелі)

Оздоблення покрівлі в альтанці або на ганку часто залишається без належної уваги, і згодом дешеві або неякісні матеріали стають непридатними. Фасадна дошка з ДПК дозволяє уникнути непотрібних витрат часу та грошей на додатковий ремонт. Довговічність цього оздоблювального матеріалу і його стійкість до зовнішніх впливів середовища роблять його універсальним і матеріалом, що швидко окупається.

Стеля з фасадної дошки