Використання терасної дошки для доріжок у ландшафтному дизайні

Без категорії

Доглянута прибудинкова територія, стильний сучасний ландшафтний дизайн та якісні матеріали видають хороший смак власника будинку. Тому облаштовуючи у дворі зону барбекю, літню альтанку, територію навколо басейну чи звичайну садову доріжку доволі часто використовують зручний та надійний сучасний матеріал – терасну дошку. Маючи вражаючі експлуатаційні можливості терасна дошка чудово підкреслює особливості стилю дизайну, його неповторність та індивідуальність. Перголи, відкриті та закриті тераси, декоративні містки та переходи… 

 

Переваги використання дошок з ДПК

Садова доріжка з дпкВикористовуючи терасну дошку в ландшафтному дизайні ми зонуємо присадибну ділянку та створюємо затишок і комфорт у подвір’ї. Можливості застосування цього довговічного матеріалу необмежені, а його позитивні характеристики просто вражають: не боїться вологи, сонця та відкритої території, легко монтується та демонтується, не ковзає, не підтримує горіння, не деформується від зовнішніх чинників. Таких характеристик не забезпечить ні камінь, ні дерево, ні бетон. Адже ці матеріали з часом втрачають естетичний аспект та деформуються. Терасна ж дошка з плином часу не втрачає ні зовнішнього вигляду, ні стійкості до атмосферних впливів. 

 

Доріжки з терасної дошки – ідеальне доповнення кожного ландшафтного дизайну

Завдяки багатогранності кольорової палітри та текстури поверхні застосовувати терасну дошку можна у різноманітних стилях ландшафтного дизайну. Її можна ідеально підібрати в тон фасаду, огорожі чи навколишньої території завдяки варіації кольорів. Вона гармонійно доповнює як альпійські гірки, так і рівнинні зелені чи заквітчані поля, декоративні сади чи водойми, адже цей матеріал толерантний до вологи та відкритої води. Нам подобаються приємні тактильні відчуття. А прогулянки босоніж посеред зелені чи біля водного плеса та поєднання відчуття фактури дерева із неймовірними красотами ландшафту зроблять ваш день особливим. І безперечно гратися та бігати дітям по такій поверхні значно безпечніше та комфортніше у порівнянні з бруківкою, бетоном чи каменем.

Тому доріжки, тераси, простір для заняття спортом чи зони барбекю виконані з використанням терасної дошки не лише вишукано, зручно та естетично, це довговічно, надійно та екологічно безпечно.